11KV ABB VCB Spring Charging Motor for Vmax and VD4
₹ 9000 / Piece Get Latest Price
| RPM | 1000 RPM |
| Commutation | Brush |
| Phase | Single |
| Insulation Type | Class B |
| Frequency | 50Hz |
| Usage/Application | VCB |
| Voltages | 220 V |
| Powers | 100 W |
| Currents | 100 mA |
Minimum order quantity: 01 Piece
11KV ABB VCB spring charging motor
Adarsh Gupta (CEO)
Adarsh Electricals
Bahlimpura, Nelkanth Mahadev Mandir
Bulandshahr - 203001, Uttar Pradesh, India