Offering you a complete choice of products which include vcb black big charging gear.
₹ 950 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | VCB Panel |
| Type | Charging Gear |
| Voltage | 230 V |
| Color | Black |
| Weight | 1kg |
| Frequency | 50 Hz |
| Power | 11kV |
| Thickness | 30mm |
Minimum order quantity: 1 Piece
11kv cgl big gear
Adarsh Gupta (CEO)
Adarsh Electricals
Bahlimpura, Nelkanth Mahadev Mandir
Bulandshahr - 203001, Uttar Pradesh, India