Our range of products include 11kv vcb epoxy spout.
₹ 1800 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | VCB Panel |
| Voltage | 230 V |
| Color | Red |
| Weight | 120g |
| Current | 32 A |
| Frequency | 50 Hz |
| Power | 11kV |
| Thickness | 10mm |
| Material | Epoxy |
Minimum order quantity: 1 Piece
11kv vcb epoxy spout
Adarsh Gupta (CEO)
Adarsh Electricals
Bahlimpura, Nelkanth Mahadev Mandir
Bulandshahr - 203001, Uttar Pradesh, India