Providing you the best range of 11kv siemens vcb tulip contact with effective & timely delivery.
₹ 1250 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Industrial |
| Voltage | 11KV |
| Current | 630 A |
| Rated Voltage | 415 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Color | Silver |
| Material | Copper |
| Brand | Siemens |
Minimum order quantity: 1 Piece
Siemens Tulip Contact
11KV Siemens Tulip Contact
Shower Contact
VCB Tulip Contact
VCB Jaw Contact
Siemens Shower Contact
Siemens VCB Tulip Contact
Adarsh Gupta (CEO)
Adarsh Electricals
Bahlimpura, Nelkanth Mahadev Mandir
Bulandshahr - 203001, Uttar Pradesh, India